Categories

60 Broklyn Street, New York
666 888 0000

Technický popis bytového domu

Území výstavby moderního bytového domu „ Willow resort” se nachází v lokalitě navazující na odpočinkovou a relaxační oblast „ Vrbenských rybníků” a zároveň v místě zajišťujícím veškerý dostupný komfort moderního bydlení ( zastávka MHD u domu, nákupní centrum Globus, Hobbymarket, nábytek, lékař, škola a školka…). Celý areál bude uzavřen a přístupný jen vlastníkům jednotlivých bytových jednotek. Lokalita je snadno dopravně přístupná z Husovy ulice a je v blízkosti stanic MHD.

Jednotlivé bytové jednotky jsou všechny orientovány na jižní stranu. K bytovým jednotkám ve Il.- Vl.. nadzemním podlaží náleží velká lodžie. K bytovým jednotkám v l. nadzemním podlaží náleží terasa a oplocená předzahrádka. Bytový dům bude mít vlastní plynové kotelny s ohřevem TUV. Areál bude spravován správcem, který bude mít technické a sociální zázemí v objektu.

Součástí každé bytové jednotky je parkovací stání. Za příplatek je možné zakoupit kryté parkovací stání.

V uzavřeném areálu bude realizován dětský koutek s relaxační zónou pro maximální zajištění pohody a bezpečnosti dětí.

V l. nadzemním podlaží

je navrženo 10 bytových jednotek velikostní kategorie 3+kk a 2+kk ve dvou sekcích, vstup do bytů je řešen ze společné chodby. Vedle každého bytu je umístěna komora přístupná z chodby. Ke všem bytům náleží vždy terasa a oplocená předzahrádka s orientací na jih. Na společné chodbě jsou umístěny elektroměry a u každé bytové jednotky jsou na chodbě umístěny měřiče teplé a studené vody a měřiče tepla. Za vstupem do bytového domu v každé sekci je umístěna plynová kotelna, technická místnost a výtah.

Ve Il. až Vl. nadzemním podlaží

je navrženo 12 bytových jednotek ve dvou sekcích velikostní kategorie 3+kk, 2+kk a 1+kk, vstup je řešen ze společné chodby. Vždy vedle každého bytu je umístěna komora přístupná z chodby. Součástí každého bytu je lodžie s orientací na jih. Všechny bytové jednotky mají orientaci na jih. Na společné chodbě jsou umístěny elektroměry a u každé bytové jednotky jsou na chodbě umístěny měřiče teplé a studené vody a měřiče tepla.

Scroll to top