Categories

60 Broklyn Street, New York
666 888 0000

O projektu

 

Šestipodlažní bytový dům je složen ze dvou sekcí(sekce 1 a sekce 2) s celkem 70-ti bytovými jednotkami typu 1+KK (38m2), 2+KK (53m2) a 3+KK (61 m2). Jedná se o moderní koncept, kdy všechny byty mají prostornou a chráněnou lodžii s ideální orientací na jih a navíc byty v 1.NP disponují ještě i zahrádkou o rozloze 30m2. Standardem je komora (sklep) přístupná z chodby vždy vedle bytové jednotky (mimo bytů 1+KK). Náš resort poskytuje komfortní bydlení, kdy je kladen důraz na uživatelské soukromí a optimální vnitřní ergonomii bytových jednotek. V ceně každé bytové jednotky je již zahrnuta cena za parkovací stání a komoru (sklep).

V I. nadzemním podlaží je navrženo 10 bytových jednotek velikostní kategorie 3+KK a 2+KK ve dvou sekcích, přičemž vstup do bytů je řešen ze společné chodby. Ke všem bytům náleží lodžie a oplocená předzahrádka s orientací na jih. Na společné chodbě jsou umístěny elektroměry a u každé bytové jednotky měřiče teplé a studené vody a měřiče tepla. Za vstupem do bytového domu je v každé sekci umístěna plynová kotelna, technická místnost a výtah. V II. až VI. nadzemním podlaží je navrženo 12 bytových jednotek velikostní kategorie 3+KK, 2+KK a 1+KK. Vstup do bytů i umístění měřidel energií je obdobné jako v I. nadzemním podlaží. I v těchto podlažích mají všechny byty lodžii orientovanou na jih.

Komplex je řešen jako uzavřený oplocený resort, částečně chráněný protihlukovou zdí a přístupný díky automatické bráně a el. vrátníku pouze vlastníkům bytových jednotek. Areál bude udržován správcem. Při realizaci projektu je počítáno se zázemím pro tuto činnost. Součástí řešeného projektu je kromě parkovacích stání, parkových úprav travnatých ploch se vzrostlou zelení i uzavřené, chráněné dětské hřiště (na které lze dohlédnout z každé lodžie) s relaxační zónou.

Tato pro moderní bydlení velmi zajímavá lokalita (v dosahu se nachází OC Globus, Lékařský dům , základní i mateřská škola, Bauhaus, ASKO,  Funpark Panda) bezprostředně navazuje na oblast přírodní rezervace Vrbenské rybníky a řeku Vltavu s atraktivními cyklistickými a vycházkovými trasami.

Území je velmi snadno dopravně dostupné z Husovy ulice a stanice MHD se nachází v bezprostřední blízkosti resortu.

Pokud hledáte slunné, moderní a komfortní bydlení s kompletní občanskou vybaveností, pak Willow resort je pro Vás ta správná volba.

Scroll to top